1kv Przejezdne podesty

Możliwość komentowania 1kv Przejezdne podesty została wyłączona 6

Podesty stacjonarne i mobilne

Na każdym z placów budowy znajduje się dużo sprzętu inżynieryjnego, materiałów budowlanych oraz przede wszystkim pracowników, obsługujących zarówno sprzęt, jak i materiały. Wszystko musi zostać sprawnie zorganizowane oraz wykonany, aby dana budowa została zakończona zgodnie z ustalonym harmonogramem.

Jeżeli dana budowla ma zostać poprawnie oddana do użytku to każdy jej etap musi zostać starannie wykonany. Od przygotowania gruntu, fundamentów aż po wykończenie i wyposażenie wewnątrz obiektu. Jednym z istotnych elementów jest także wykończenie zewnętrzne, które często wykonywane jest na wysokościach. W tym celu wykorzystywane są podesty, na których pracownicy mają możliwość swobodnie się poruszać i na nich pracować.

Wyodrębniamy podesty stacjonarne, czyli rusztowania oraz podesty ruchome, które są mobilne. W przypadku tych pierwszych praca jest wydajniejsza, natomiast w przypadku tych drugich łatwiej jest dotrzeć do mało dostępnych miejsc. Poza tym nie zabierają one tyle miejsca, co rusztowania.

kluczowe słowa: Audyt wewnętrzny GHP, GMP, HACCP – poradnik praktyczny, Pomiary metodą Tegova, Przyczepka samochodowa WNP Suski, decyzja deklaratoryjna

admin

View all contributions by admin

Similar articles