Barbara Mularczyk nudografia

Możliwość komentowania Barbara Mularczyk nudografia została wyłączona 38

O kim mowa ?
Powiadają ludzie, że potrafi wysysać wilgoć z kaczek, jej skóra na twarzy przypomina strukturą kopiec kreta, a ostatnio w wywiadzie wyznała że nigdy nie siedziała na kolanach u Świętego Mikołaja. Ostatno możemy ją oglądać w serialu „Prawo Agaty”.

Przybylska w reklamie płatków
Anna Przybylska do reklamy płatków śniadaniowych chce wcisnąć swoje dzieci. Na razie stawka wynosi 300 tysięcy złotych, a wraz z dziećmi jej gaża ma wzrosnąć o kolejne kilkadziesiąt tysięcy. Aktorka negocjuje właśnie szczegóły nowego kontraktu.

Kasia Cichopek na zakręcie
Kasia Cichopek zachęcona sukcesem książki “Sexy mama” postanowiła iść za ciosem i napisać całą serię poradników dla pań. Ciekawe tylko kto ma być adresatem tych książek i skąd się bierze w Kasi ta wiara w literacki sukces. Wiadomo już, że nie poprowadzi TopTrendy, a inne propozycje jakoś się nie pojawiają. Jedynie pozostaje udział w coraz głupszych reklamach telewizyjnych, bo raty za dom trzeba spłacać. Nasza gwiazda zamiast pisać kolejne poradniki dla młodych mam powinna raczej sama przeczytać poradnik ale o tym jak mądrze inwestować pieniądze, bo gromadzą się czarne chmury nad jej karierą.

admin

View all contributions by admin

Similar articles