Joanna Osyda nudografia

Możliwość komentowania Joanna Osyda nudografia została wyłączona 50

Weronika Marczuk-Pazura, Ukrainka z pochodzenia do niedawna kobieta mediów. Znana w całej Polsce,na początku głównie z tego, że wyszła za mąż za popularnego polskiego aktora Cezarego Pazurę. Oprócz tego zaczęła robić karierę prawniczą, założyła własną firmę. Średnio raz na miesiąc mogliśmy przeczytać wywiad albo z nią albo z Pazurą na temat tego jakim to są wzorowym małżeństwem. Bardzo troskliwie zaopiekowała się córką aktora z poprzedniego małżeństwa. Niestety, małżeństwo Pazurów rozpadło się. Weronika nie doczekała się własnego dziecka.

Po rozwodzie, nie spuściła z tonu, dalej bywała, pięknie wyglądając, rozwijała karierę zawodową, jednym słowem kwitła. Jej popularność wzrosła gdy została jednym z jurorów bardzo popularnego programu TVN YOU CAN DANCE. Spełniała tam role dobrej duszy, co to w każdym znajdzie coś pozytywnego. Weszła w nowy związek. Wśród ludzi raczej wzbudzała sympatię, u kobiet, bo Czaruś po rozwodzie związał się z młodszą, u mężczyzna bo jest bardzo atrakcyjną kobietą. Wprawdzie nic nie wiem na temat jej nagich sesji w Playboy czy CKM, ale śmiało mogłaby się pokazać.

Niestety, nie dawno wybuchła bomba. Weronika została aresztowana za branie łapówek. Na razie się broni i trudno powiedzieć winna czy nie. Wszystkie gazety i portale cytują teraz jaj własne słowa: Kto nie ryzykuje nie pije szampana. Czyżby jednak zaryzykowała…..

admin

View all contributions by admin

Similar articles