Mariolka Kiepska na golasa

Możliwość komentowania Mariolka Kiepska na golasa została wyłączona 5

Dziecko Magdy Mołek
Znana wszystkim dziennikarka TVN Magda Mołek realizuje swoje największe marzenie – dziecko. Zmieniła całkiem swoje życie, wyszła za mąż za Macieja Taborowskiego, dba o siebie no i niestety musiała ograniczyć czas pracy w telewizji. Magda Mołek w ciąży wygląda bardzo dobrze, potwierdza to powiedzenie że jak ma się urodzić chłopiec to kobieta wygląda lepiej niż jak ma się urodzić dziewczynka. A zatem płeć dziecka jest już potwierdzona – to chłopiec, ale imie jeszcze nie wybrane, oby to nie był jakiś Xavier czy Mściwój. Na świat ma przyjść w lecie, tymczasem brzuszek Magdy rośnie. Jeżeli źle się poczuje zastępować ją będą Anna Wendzikowska w “Dzień dobry TVN” oraz Dorota Wellman w “Miasto Kobiet”.

Dorota Gardias ma już nowego faceta
Minęło zaledwie kilka miesięcy od rozwodu a Dorota Gardias znalazła sobie już nową miłość. Aby uniknąć rozgłosu w mediach przez długi czas próbowała ukryć ten fakt przed wścipskimi dziennikarzami, jednak to się nie udało. Wybrankiem Doroty został biznesmenem i właścicielem firmy eventowej Konrad Kalski. Jest młoda i już wolna więc nie ma na co czekać. Na razie oficjalnie jeszcze nigdzie się z nim nie pokazuje, a jedynym źródłem informacji na temat jej nowego związku to zdjęcia paparazzi.

Pani prezes rozkręca sklep
Była modelka “Playboya” podjęła się trudnego zadania ratowania klubu piłkarskiego Warta Poznań. Jak do tej pory Izabella Łukomska-Pyżalska odniosła sukces jako modelka oraz w branży budowlanej więc klub jest w dobrych rękach. Seksowna Pani prezes już teraz może pochwalić się dobrymi wynikami. Jej zespół okazał się rewelacją w pierwszej lidze, pracownicy są zadowoleni, klub stał się popularny w całej Polsce, a na mecze Warty przychodzą rzesze kibiców z całymi rodzinami. Jednak prezesura Izabelli to nie tylko starania o wyniki na boisku ale też akcja marketingowa promująca biżuterię, która będzie sprzedawana w jej sklepie internetowym. Korzystając z okazji na ostatnim spotkaniu z dziennikarzami pojawiła się w biżuterii ze swojej nowej kolekcji nawiązującej do barw klubu Warta.

admin

View all contributions by admin

Similar articles