Miej kontrolę nad pieniądzem

Możliwość komentowania Miej kontrolę nad pieniądzem została wyłączona 7

Liczarka banknotów PromonMoney, money, money. Jak śpiewała Abba „musi być zabawnie w świecie bogaczy”. Mając dużo pieniędzy świat stoi właściwie otworem. Ale trzeba też umieć nimi zarządzać. Łatwo można się pogubić lub nawet dać oszukać. W tym drugim przypadku szczególnie narażeni są właściciele sklepów, jubilerzy czy bankierzy. Jak nie dać się wrobić i dobrze zabezpieczyć?

Wszędzie tam, gdzie obraca się dużą ilością gotówki szczególną wagę zwraca się na oryginalność banknotu. Wiadomo, że im większa ilość, tym większe prawdopodobieństwo pomyłki. I to nie tylko przy rozpoznaniu fałszywek, ale także zliczaniu wartości czy ilości gotówki. Z pomocą przychodzi nam liczarka banknotów, dzięki której unikniemy błędów, szybko i sprawnie przeliczając nasze zasoby.

Ilość funkcji, które obsługuje liczarka jest wprost imponująca. Jeśli chodzi o testy, urządzenie dysponuje czterema ich rodzajami. Mamy tu możliwość fluorescencji (UV), testu magnetycznego w przypadku waluty Euro, testu wielkości banknotu (DD) oraz trójwymiarowego (!!) testu grubości, dzięki któremu wartości zostaną bezproblemowo rozpoznane. Poziom czułości wykrywania nominałów nielegalnie wprowadzonych w obieg może być różnie ustawiony, do dyspozycji jest też włączenie lub wyłączenie liczenia w trybie testu. Możemy więc być pewni, że żadna fałszywka nie przejdzie przez czujne oko liczarki Pronom. Kłamstwo ma krótkie nogi – przysłowie znakomicie oddaje pracę urządzenia.

W liczarce banknotów najważniejszą funkcją jest… liczenie. Sprzęt umożliwia tryb Mixed oraz Sort. W tym pierwszym chodzi o całą serię, a przy wykryciu różnicy odcienia urządzenie zatrzyma się i wyświetli komunikat. Sort to automatyczna identyfikacja wartości pierwszego banknotu. Przy wykryciu innej zostaniemy poinformowani odpowiednim alarmem, a liczarka przerwie pracę. Dodatkowo mamy możliwość zaprogramowania funkcji wstrzymania liczenia.

Pojemność zasobnika liczarki to 200-300 banknotów, a prędkość działania możemy wybrać sami – 900, 1200 lub 1500 banknotów na minutę. Do tego testy własne, uruchomienie z opóźnieniem obiegu, system absorpcji płynu czy samooczyszczenie – wszystkie te funkcje są automatyczne.

Liczarka banknotów Pronom to urządzenie zgodne z najnowszymi zaleceniami w zakresie zliczania gotówki. Nowoczesny design, długa żywotność czy mnogość funkcji to tylko niektóre z zalet sprzętu. Możliwości sprzętu na pewno przydadzą się na każdej poczcie, w banku i sklepie. W sklepie internetowym Emaks.pl otrzymasz sprzęt najwyższej jakości za przystępną cenę!

admin

View all contributions by admin

Similar articles