Nastały ciężkie czasy dla fałszerzy

Możliwość komentowania Nastały ciężkie czasy dla fałszerzy została wyłączona 1

Ogłaszamy ostateczny koniec złodziejskiego fachu, szanowni fałszerze, czas zmienić profil działalności. Liczarka banknotów Promon rozprawi się z wami lepiej, niż wszystkie zastępy śledczych. Z tym urządzeniem każdy, kto zajmuje się dużymi kwotami pieniędzmi może już spać spokojnie, bez obaw o to, że trafi do niego nieprawdziwy banknot. Żadnych nerwów nie przysporzy już liczenie przychodów – od teraz, wszelakie pomyłki zostają oficjalnie i ostatecznie wykluczone.

Liczarka do banknotów Promon to coś więcej, niż tylko rozbudowany kalkulator. To urządzenie jest stworzone do wykrywania banknotów podrobionych, uszkodzonych, niewymiarowych bądź posklejanych. Większość maszyn w obliczu połączonych ze sobą pieniędzy automatycznie określa je albo jako „podróbki”, bądź co gorsza – zlicza je jako jeden banknot lub przerywa pracę. Wszystkie trzy opcje nie są mile widziane w przypadku placówek takich jak bank, poczta, czy duży sklep. Z myślą o tym, aby takie sytuacje nie miały miejsca, stworzono liczarki banknotów Promon – urządzenia najwyższej jakości, którym nie straszne żadne niespodzianki.

Projektując liczarki Promon skupiono się na tym, aby wykrywały one przede wszystkim banknoty w walucie euro – samodzielnie i bezbłędnie wykrywa ich nominały nawet wówczas, gdy są nieposortowane. Z kolei w przypadku innych walut urządzenie dokona sprawnych zliczeń ilościowych. Nawet jeśli w pliku funtów bądź złotych znajdzie się waluta bądź banknot innej wartości, niż pozostałe, liczarka od razu podniesie alarm i zatrzyma swoją pracę.

Liczarka stanowi doskonały oręż w walce z fałszywymi banknotami. Pozwala wychwycić podejrzane egzemplarze, dzięki czemu nie trafiają one do dalszego obiegu. Urządzenie posiada szereg niezwykle wrażliwych czujników, poddaje banknoty testom dwu i trójwymiarowym. Co więcej, pomimo mnóstwa „obowiązków”, jakie spełnia względem użytkownika, wcale nie działa powoli – 1500 pojedynczych banknotów przeliczonych i sprawdzonych w ciągu jednej minuty to chyba wystarczający argument? Po skończonym zliczaniu, uzyskany wynik można zachować w pamięci liczarki, po czym zsumować go z innym.

Jeśli jednak najdzie nas ochota na zliczenie banknotów fałszywych – również istnieje taka możliwość. Jak mogłaby działać nowoczesna policja kryminalna, gdyby nie była w stanie określić wysokości przestępstwa, jakiego dopuścili się fałszerze?

Po skończonym zliczaniu banknotów, liczarka przedstawi wynik w formie czytelnego zestawienia, zawartego na wyświetlaczu LED. Dla jeszcze większej wygody, do urządzenia dołączono dodatkowy, przenośny, miniaturowy ekranik. Solidne wykonanie obudowy urządzenia sprawia, że stanie się ono bezawaryjnym i niezawodnym sprzętem na wyposażeniu każdej placówki, w której operuje się dużymi kwotami pieniędzy.

Liczarka banknotów sprawiła, że nastały naprawdę bardzo ciężkie czasy dla fałszerzy banknotów. Dla równowagi dodajmy, że wraz z powstaniem tego urządzenia rozpoczęły się świetlane lata dla pracowników poczty, banków i dużych sklepów – już nie trzeba się obawiać, że nieuczciwy klient posłuży się w rozliczeniu podrobionym banknotem.

admin

View all contributions by admin

Similar articles