Nie przeliczysz się

Możliwość komentowania Nie przeliczysz się została wyłączona 10

Zdarza Ci się pracować z dużymi kwotami pieniędzy? Zgodzisz się pewnie, że to duża odpowiedzialność. Tym bardziej, że obecne fałszywki są niemal identyczne jak prawdziwe banknoty. Ludzkie oko jednoznacznie przegrywa w starciu z najnowszymi technologiami stosowanymi w przestępczych półświatkach. Nie można jednak dać za wygraną! Wysoko zaawansowana liczarka pomoże wygrać z podróbkami oraz podliczy ostateczny zysk.

Nie ważne jaką walutę trzeba przeliczyć. Liczarka banknotów marki Stamony ma międzynarodowy paszport. Bez problemu określi sumę banknotów, niezależnie od tego, skąd pochodzą. Nie straszne jej też nieco bardziej wysłużone egzemplarze. Kilka z nich się skleiło? Liczarka poradzi sobie też z tym, bo automatycznie wykrywa grubość papieru i określa z jaką ilością pojedynczych banknotów ma do czynienia.

W przypadku banknotów w euro, urządzenie rozpozna nie tylko ich ilość, ale i ich łączną wartość, nawet wówczas, gdy są one nieposortowane. Wszystkie zalety liczarki Stamony trudno wręcz spamiętać. Jest ona doskonałym orężem w walce z fałszerstwami, a to dzięki szeregowi najróżniejszych testów. Klasyczne sprawdzanie banknotu promieniami UV nie jest już skuteczne i stanowi tylko jeden z kilkunastu innych metod określania wiarygodności pieniędzy. Wymienić należy tu m.in. test magnetyczny czy też test dwuwymiarowy, umożliwiający określenie wymiarów banknotów. Z kolei test w technice 3D pomaga w wykryciu ich wartości. Jeśli jednak ktoś nie bałby się stanąć wobec tylko zabezpieczeń, i zechciałby rzucić wyzwanie liczarce: natychmiast po wykryciu podejrzanego banknotu zatrzyma ona swoją pracę.

Z pozostałych udogodnień: dowolnie wyregulujesz prędkość pracy oraz rodzaj przeliczanej waluty. Co więcej, urządzenie samo zapamięta i/lub zsumuje otrzymane wyniki. Dodatkowo, producent oferuje w zestawie dodatkowy, zewnętrzny wyświetlacz LED. Nieco mniej istotne dla ogólnego działania ale również warte wspomnienia jest ciekawe, nowoczesne wykonanie liczarki, która swym wyglądem zbliża się wręcz do technologii rodem z filmu sci-fi.

Liczarka Stamos doskonale sprawdzi się w każdej placówce, w której w obiegu są duże kwoty pieniędzy. Może to być bank, poczta, przedsiębiorstwo lub po prostu większy sklep.

Wniosek nasuwa się tylko jeden: nastają bardzo ciężkie czasy dla fałszerzy.

admin

View all contributions by admin

Similar articles