Orleańska Joanna ckm

Możliwość komentowania Orleańska Joanna ckm została wyłączona 5

Kazadi na Bikini Ski
Nasi południowi sąsiedzi zorganizowali imprezę pod nazwą Bikini Ski w ramach akcji reklamującej stoki narciarskie w Tatrach słowackich oraz baseny w Tatralandii. Na imprezie pojawiła się Patrycja Kazadi w roli jurorki, którą można było podziwiać w stroju bikini tym razem nietypowo bo w scenerii zimowej. Ogólnie polscy uczestnicy uznali imprezę za udaną natomiast Słowacy dopiero w przyszłym sezonie określą czy impreza przyniosła spodziewany rezultat, kiedy to zaczną liczyć zyski napływające od polskich turystów.

Rysio w reklamie
No trzeba przyznać, że Piotr Cyrwus wykazał się swoimi zdolnościami aktorskimi. Wszyscy, którzy znają tego aktora, a znają go wszyscy, dokładnie śledzą jego rozwój kariery zawodowej po tym jak odszedł z klanu. Na udział w projekcie kampanii społecznej nie zgodził się od razu bo sam by zaszokowany pomysłem, jednak zgodził się i już można uznać to za sukces. Reklama działa i każdy kto ją oglądnie zapamiętuje ją, bo przełamuje stary schemat i wprowadza nową jakość, która z pewnością nada pewien trend w tej dziedzinie.

Polski Enrique
Mikołaj Krawczyk chyba powinien zjeść snikersa bo zaczyna gwiazdorzyć. Nasza polska wersja Enrique związał się z Agnieszką Włodarczyk zostawiając swoją dotychczasową partnerkę z dwójką dzieci. Nie przysporzyło mu to pochlebnych opinii. Na dodatek ostatnio uzależnił swój udział w serialu od równoczesnego zatrudnienia Agnieszki, co było pomysłem nie do zaakceptowania. Teraz, zarówno on jak i Agnieszka chodzą od castingu do castingu ale dalej pozostają bez pracy. Co więcej, nie są zbyt mile widziani na warszawskich salonach, a to oznacza, że jest już niedobrze.

admin

View all contributions by admin

Similar articles