Renata Gabryjelska playboy

Możliwość komentowania Renata Gabryjelska playboy została wyłączona 6

Małgorzata Socha w Sims Średniowiecze
Małgorzata Socha wciąż na topie, jej 5 minut w świecie show-biznesu się jeszcze nie skończyło. Co chwile sypią się nowe propozycje biznesowe. Niedawno dostała propozycje bycia ambasadorką wszystkim znanej marki BMW a obecnie została ambasadorką gry The Sims Średniowiecze. Aktorka wzięła już udział w sesji zdjęciowej zainspirowaną tą produkcją. Gra ma nas przenieść do czasów średniowiecznych jak zresztą nie trudno zgadnąć. Mają być dodane nowe przedmioty i scenerie, możliwość stworzenia własnych średniowiecznych bohaterów oraz nowe techniki gry umożliwiające panowanie nad całym królestwem oraz wykonywanie specjalnie zaprojektowanych questów.

Edyta Olszówka – dusza uzdrowiona
Aktorka po wyjściu z dołka psychicznego postanowiła zmienić swój wizerunek. Nie tylko schudła (podobno dzięki paleniu papierosów) ale także zwróciła się o pomoc do stylistów. Zmieniła fryzurę, styl ubierania się oraz przede wszystkim zaakceptowała swoje życie takim jakie jest. Skończyła z piciem alkoholu, który ogromnie przeszkadzał w życiu. Codziennie medytuje aby rozładować stres. Na miłość jeszcze nie trafiła ale to też z pewnością przyjdzie niespodziewanie a wiek nie ma tu żadnego znaczenia. Wraz ze zmianami znowu pojawiają się sukcesy zawodowe. Ogólnie w wiek 40 lat wkroczyła jako zupełnie inna, lepsza kobieta.

100 tysięcy za jeden odcinek
Alicja Bachleda Curuś umie się ustawić. Za wzięcie udział w jednym odcinku X-factor zażyczyła sobie 100 tysięcy złotych. Pracy nie miała wiele. W domu Kuby Wojewódzkiego, gdzie zorganizowane zostały przesłuchania 5 uczestników, wyraziła kilka zdań, wysłuchała jak śpiewają i na tym praca się skończyła. Alicja nie jest żadnym autorytetem w dziecinie muzycznej więc nie wiadomo skąd ten pomysł. No ale jako samotna matka będzie potrzebować tych pieniędzy, bo przecież dzieci kosztują.

Kilka etatów Anny Dereszowskiej
Anna Dereszowska to jedna z najbardziej zapracowanych polskich gwiazd. Od czasu kiedy urodziła się jej córka, pracuje na dodatkowy etat jako matka. Bez problemu jednak łączy wszystkie te obowiązki i wygląda na bardzo szczęśliwą i spełnioną kobietę. Jak powtarza w swoich wywiadach nigdy nie lubiła imprez i dlatego raczej rzadko można ją spotkać na warszawskich salonach gdzie bawią się polskie gwiazdy. Czas wolny spędza z rodziną w domu lub na egzotycznych wycieczkach. Wygląda na to, że Anna ma dobrze poukładane w głowie, nie dostarcza niepotrzebnych tematów do plotek dla kolorowych pisma, a wszyscy na pewno tak bardzo by chcieli dowiedzieć się o jakim skandalu. Oby tak dalej.

Co dalej z karierą Muchy ?
Serial “Prosto w serce” nie przyniósł spodziewanego sukcesu. Można wręcz powiedzieć, że jest to klapa. Widzom nie spodobała się główna bohaterka grana przez Anne Muche. Biedna bokserka z domu dziecka nie jest wiarygodna, ponieważ dla widzów jest do nadal celebrytka Mucha. Gdyby Anna Mucha była lepszą aktorką szanse na sukces serialu były by większe, tymczasem szefowie TVN są mocno rozczarowani i próbują wpłynąć na wizerunek Muchy, a byli pewni, że obsadzenie jej w tej roli będzie receptą na sukces serialu. Przez ten serial pozycja Ani Muchy została mocno nadszarpnięta. Wygląda na to, że od wygranego “Tańca z gwiazdami” jest coraz gorzej. Aby nie przepuścić okazji Ania regularnie uczestniczy w castingach, z których nic nie wynika. Zamknięta jest również dla nie droga jurorki w programach rozrywkowych TVN-u. Nie wszystko jeszcze stracone. Jak mówi Ania: “Lubię budzić w mężczyznach pożądanie. Moje ciało to moje narzędziem pracy, dzięki niemu odnoszę sukces.” Zobaczymy jak długo.

admin

View all contributions by admin

Similar articles