Skup udziałów w nieruchomości

Możliwość komentowania Skup udziałów w nieruchomości została wyłączona 53

Co zrobić kiedy tylko część nieruchomości jest moja, a ja chcę ją sprzedać?

Witaj drogi czytelniku, skoro czytasz teraz ten artykuł, to pewnie masz w jakiejś nieruchomości tylko część udziału (To czy masz go na przykład po spadku po rodzicach, czy w wyniku rozwodu, czy w wyniku tego, że wykupiłeś po prostu część udziału, nie zmienia zbyt wiele) i zastanawiasz się teraz, co mógłbyś zrobić, aby sprzedać swoje udziały.
Tak właściwie nic, możesz je sprzedać bez żadnego problemu, nikt nie może ci tego zablokować, to jest twoja własność, więc nie przejmuj się opiniami współwłaścicieli.
Zwykła sprzedaż udziałów w nieruchomości bywa uciążliwa, ponieważ typowy nabywca domu lub lokalu nie chce zostać jednym ze współwłaścicieli. Często okazuje się, że osoba posiadająca udział w nieruchomości może liczyć jedynie na ofertę wyspecjalizowanej w zakupie udziału w nieruchomości firmy/spółki. Oferuje ona szybką transakcję.
Faktem jest też to, że sprzedaż udziałów w nieruchomości uwalnia od problemów i obowiązków dotyczących wspólnego zarządzania majątkiem.
Okej, a więc jeśli już wiesz co zrobić, gdy chcesz sprzedać swoją część udziałów w nieruchomości, to wpisz w wyszukiwarkę Google frazę „Skup udziałów w nieruchomości” i wybierz firmę, która oferuje najlepszą kwotę za Twoje udziały.

admin

View all contributions by admin

Similar articles