Taśmy CuZu37

Możliwość komentowania Taśmy CuZu37 została wyłączona 27

Taśmy wykorzystywane w budownictwie

Taśma od wielu lat należy do asortymentu wykorzystywanego w budownictwie. Jej różnych rodzajów używa się od pierwszych czynności związanych z budową, poprzez kluczowe etapy, aż do wykończenia wnętrz.

Bardzo często taśmy wykorzystywane są w dekarstwie. Wówczas używa się np. samoprzylepnej taśmy, która pokryta jest ochronną warstwą aluminium. Wykorzystuje się ją do zapewnienia wodoodpornego zabezpieczenia. Ponadto takie taśmy posiadają też odporność na promieniowanie UV oraz wyjątkowo dobrą przyczepność w niskich temperaturach.

W czasie prowadzenia prac budowlanych, a zwłaszcza na etapie wykonywania prac dekarskich wykorzystuje się także taśmy dwustronne. Wykonane są one z włókien polipropylenowych i kleju. Ważne jest, by klej był odporny na czynniki atmosferyczne dlatego też do wykonania takiej taśmy stosuje się klej na bazie dyspersji akrylowej. Ułatwia to łączenie ze sobą membran dachowych i innych materiałów budowlanych.

Podsumowując taśmy są bardzo praktycznym materiałem wykorzystywanym w budownictwie, zarówno do izolacji, jak i łączenia ze sobą różnych materiałów.

tagi: taśmy CuZu39Pb, taśmy transportowe Primacon, taśmy transportujące Primacon, Primacon taśmy transportujące, Primacon taśmy transportowe

admin

View all contributions by admin

Similar articles